Aktuální výsledky::Kavárna Fer@net Ostrava

22.kolo - 4.4.2009

Kavárna Fer@net Ostrava - Tahouni-Zvěřáci Ostrava 4:4 ( 1:1)
Branky: Jiří Nábělek, Jan Dvořák, Pavel Mervart 2x
Zhodnocení:
Pěkný zápas, škoda neproměněných šancí a několika individuálních chyb, které nás stály vítězství.

21.kolo - 24.3.2009

FC VSK VŠB - TU Ostrava-Kavárna Fer@net Ostrava 9:1 ( 6:0 )
Branky: Pavel Mervart
Zhodnocení:
Nejhůře zahraný zápas sezóny, i když VŠB mělo silnou podporu z 1.ligy, tak výkon byl slabý, mnoho hráčů hrálo podprůměrně a nechali se na hřišti "vymazat". Je to škoda. Druhý poločas už byl o něco lepší, bohužel neproměněné šance jsou ve výsledku hodně vidět.

20.kolo - 21.3.2009

Kavárna Fer@net Ostrava -FSC Komax Kunčice pod O. 4:11 ( 1:4 )
Branky: Nágel František 2, Dvořák Jan, Štaiger Petr
Zhodnocení:
Hratelný soupeř, bohužel každou Naši chybu proměli v gól. To jsme bohužel my udělat neuměli, i když jsme měli šancí hodně.

17.kolo - 24.2.2009

AC Gamaspol Jeseník - Kavárna Fer@net Ostrava - 7:2 (12:5)
Branky: 2x Gatnar, 1x Nábělek, Nágel, Korcis
Zhodnocení:
Pro nedostatek hráčů z kádru A, jsem povolal posily z týmu B a jednoho nováčka Lukáše. Domácí jejími rychlými útoky a tvrdým durazem, dělali obraně velké problémy, včetně mě samotnému. Několik pěkných akcí se nám povedlo na skromném hřišti, které Jeseník nabízí. Nicméně výsledek odpovídal převaze domácích a každé malé chyby byly tvrdě potrestány. Musím pochválit Vladislava Smělíka, který se s odvahou a vervou postavil poprvé do naší brány a vydržel až do konce.
Foto a Video:
Není

16.kolo - 14.2.2009

Kavárna Fer@net Ostrava - Parlament Ostrava 3:6 (2:3)
Branky: Nábělek, Brablec, Nágel
Zhodnocení:
Jedním slovem: Utrpení. Apeluju na všechny hráče včetně mě. Přetaňme nahrávat soupeřům na brejky a věřím, že další zápasy vyhrajeme.

15.kolo - 6.2.2009

SK Ferram Opava - Kavárna Fer@net Ostrava 5:4
Branky: Dvořák 3, Štaiger
Zhodnocení:
Zase v prvních minutách jsme inkasovali 2 branky, na které jsme ale rychle odpověděli 2:2. Stav o polovině po chybě byl 3:2 pro domácí. Druhý poločas byl o tom, kdo déle vydrží boj do poslední minuty. Stav v poslední minutě 4:4. Škoda posledního gólu 30s před koncem.

14.kolo - 23.1.2009

SK Krmelín - Kavárna Fer@net Ostrava - 8 : 3
Branky: Tomis Michal 2, Nábělek Jiří
Zhodnocení:
Po prvních 3 gólech jsme se vzpamatovali a do konce hráli vyrovnanou hru, nicméně na konci jsme inkasovali zbytečně ze dvou penalt kvůli faulům.